Site Overlay

Ogrodzenia

Sztachety Korner System Exclusive Ogrodzenia EverWood Ekrany akustyczne Ogrodzenia Farmerskie

Sztachety Korner

Sztachety plastikowe „Korner”są jednym z najczęściej wybieranych produktów z naszej oferty. Sprawia to niska cena oraz ciekawe, klasyczne wzory jak i gwarancja długiego użytkowania bez konieczności konserwacji dzięki tworzywu PCV, z którego są stworzone. PROMOCJAPrzedjdź dalejSztachety Korner

System Exclusive

To funkcjonalne ogrodzenia wykonane z najwyższej jakości materiałów. Produkowane są z z polichlorku winylu (PCV), który gwarantuje trwałość ogrodzeń przez wiele lat. Ogrodzenia Exclusive posiadają również atest Państwowego Zakładu Higieny potwierdzający brak szkodliwego wpływu naPrzedjdź dalejSystem Exclusive

Ogrodzenia Everwood

Deski plastikowe EverWood wykonane są z tworzywa wysokopolimerycznego, którego głównym surowcem jest granulat polistyrenu – spieniony i barwiony w całej masie, dzięki czemu gwarantuje on jedność koloru, nawet w przypadku uszkodzenia powierzchniowego Cennik ogrodzeń EverwoodPrzedjdź dalejOgrodzenia Everwood

Ogrodzenia Farmerskie

W naszej ofercie każdy klient znajdzie coś dla siebie. Przedstawiamy Państwu ogrodzenia farmerskie. Ich zastosowanie może byc wielorakie. Idealnie pasują do ogrodzenia farm (znane jako ogrodzenia farmerskie) jak również na ogrodzenia dla koni. Konie sąPrzedjdź dalejOgrodzenia Farmerskie

Ekrany Akustyczne

Działanie płotu akustycznego Ogrodzenia akustyczne montuje się, aby zapewnić atmosferę domowego zacisza. Technologia ta łączy jest połączeniem klasycznego ogrodzenia z ekranem akustycznym. Ochrona przed szkodliwym wpływem hałasu jest realizowana poprzez odpowiednią konstrukcję. Na funkcjonalność ogrodzeńPrzedjdź dalejEkrany Akustyczne

Korzyści z ogrodzenia akustycznego w ogrodzeniu akustycznym

Korzyści z ogrodzenia akustycznego w ogrodzeniu akustycznym

cien-akustyczny
ogrodzenie-do-ogrodka

Dodanie ogrodzenia akustycznego do domu może być niedrogim sposobem na poprawę jakości wewnętrznej przestrzeni życiowej. Niezależnie od tego, czy szukasz redukcji hałasu, absorpcji akustycznej, czy obu, będziesz w stanie znaleźć wiele opcji.

Drewniane ogrodzenia akustyczne

Dodanie ogrodzenia akustycznego do swojego domu może zapewnić wiele korzyści. Nie tylko dodaje piękna do swojej nieruchomości, ale jest to również skuteczny sposób na zablokowanie hałasu. Niezależnie od tego, czy planujesz zainstalować ogrodzenie na własnej posesji, czy chcesz kupić jeden dla swojej firmy, jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć. Rodzaj drewna, którego używasz, będzie miał wpływ na to, jak skutecznie chroni Cię przed hałasem.

Na szczęście istnieje wiele materiałów do wyboru, jeśli chodzi o ogrodzenia. Wybór odpowiedniego materiału do ogrodzenia będzie zależał od budżetu i osobistych preferencji. Jeśli szukasz czegoś, co będzie trwać, możesz rozważyć ogrodzenie akustyczne, które zostało zabarwione. Drewno sosnowe jest popularnym wyborem. Jest trwały i zwykle traktowany w celu odparcia szkodliwych owadów. Jeśli nie jesteś zainteresowany drewnem, istnieją inne materiały, które można wykorzystać do zmniejszenia hałasu.

Winyl to kolejny popularny materiał na ogrodzenia akustyczne. Występuje w różnych stylach, w tym w ogrodzeniach pełnych i pustych. Jest również łatwiejszy w utrzymaniu niż drewno. Jednak wiele ogrodzeń akustycznych jest trudnych do dostosowania po zakończeniu procesu budowy.

Niezależnie od tego, czy chcesz zablokować hałas od sąsiadów czy hałas środowiskowy, ogrodzenie akustyczne może być świetnym rozwiązaniem. Zazwyczaj trzeba zainstalować ogrodzenie, które ma co najmniej sześć stóp wysokości, aby zablokować najwięcej dźwięku. Możesz również zasadzić żywe bariery, aby zapewnić poczucie prywatności. Jeśli chcesz zablokować hałas z przedniego podwórka, będziesz chciał pamiętać, że wiele miast ma ograniczenia dotyczące wysokości ogrodzeń. Może być konieczne uzyskanie pozwolenia na ogrodzenia o wysokości ponad 6 stóp. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące ogrodzeń akustycznych, możesz skonsultować się z lokalnym inspektorem budowlanym.

Najlepszym sposobem na uzyskanie ogrodzenia, które jest skuteczne w redukcji hałasu jest wybór ogrodzenia akustycznego, które jest nieco gęstsze. Drewno, które ma grube deski z piórem i wpustem, takie jak czerwone drewno lub cedr, jest również skuteczne. Jednak niektórzy ludzie decydują się na użycie wielu materiałów, aby uzyskać najlepszą redukcję dźwięku. Mogą również chcieć użyć ogrodzenia, które jest barwione lub malowane, aby pasowało do ich domu.

Ogrodzenia akustyczne są stosowane w różnych ustawieniach przemysłowych i komercyjnych. Zazwyczaj są one wykonane ze sklejki, Colorbond lub impregnowanej sosny. Materiały te są starannie dobierane, aby zapewnić, że mają odpowiednie właściwości fizyczne do redukcji hałasu. Muszą być również umieszczone jak najbliżej źródła hałasu. Ogrodzenia akustyczne mogą zablokować dźwięk o około 10 do 30 decybeli. Ilość zablokowanego hałasu zależy od wysokości i jakości ogrodzenia, a także jego konstrukcji. Można również rozważyć zainstalowanie tłumików lub tłumików przy źródle hałasu.

Dodanie absorpcji do ogrodzeń akustycznych

Dodanie absorpcji do ogrodzenia akustycznego w ogrodzeniu akustycznym to świetny sposób na zmniejszenie ilości hałasu, na który narażona jest Twoja rodzina i zwierzęta domowe. Korzystanie z rozwiązania absorbującego dźwięk jest doskonałym sposobem na zmniejszenie hałasu z jednostek klimatyzacyjnych, pomp basenowych, a nawet szczekających psów. Pierwszym krokiem jest określenie rodzaju hałasu, którego doświadczasz. Rodzaj hałasu określi, jakie rodzaje materiałów są najlepsze dla Twoich potrzeb.

Najbardziej oczywistym wyborem jest ogrodzenie akustyczne. Chociaż będzie to zrobić przyzwoitą pracę blokowania większości dźwięków, to nie robi wiele, aby zmniejszyć energię dźwięku lub zmniejszyć ciśnienie dźwięku. Jeśli szukasz bardziej dźwiękoszczelnego rozwiązania, powinieneś rozważyć ogrodzenie metalowe lub akustyczne. Materiał PCV jest znacznie łatwiejszy w utrzymaniu niż drewno. Materiał winylowy jest również mniej kosztowny niż drewno.

Inną opcją jest zainstalowanie membrany pochłaniającej dźwięk na ogrodzeniu akustycznym. Zazwyczaj te membrany pochodzą w rolkach, które ułatwiają instalację. Można również użyć materiału dźwiękochłonnego do leczenia pionowych barier dźwiękowych. Materiały te są dostępne w każdym sklepie z artykułami gospodarstwa domowego i są zaprojektowane, aby pomóc zmniejszyć dźwięk z przechodzenia przez twój płot.

Inną opcją jest zainstalowanie kanapki z winylu obciążonego masą (MLV). Te arkusze winylu nakładają się na siebie około dwóch lub trzech cali. Są to stosunkowo tanie i łatwe do wygłuszenia ogrodzenia, i są dobrym wyborem, jeśli trzeba ogrodzić duży obszar. Mass załadowany winyl jest również trwały do użytku zewnętrznego, i jest lepszą opcją niż zwykły stary akustycznego ogrodzenia.

Oprócz ogrodzenia, możesz również rozważyć architekturę krajobrazu. Rośliny są świetnym sposobem na zmniejszenie hałasu, a także zapewniają wizualną prywatność. Możesz posadzić wiecznie zielone krzewy przed swoim ogrodzeniem, które również pomogą zablokować hałas drogowy. Możesz również posadzić kilka roślin za swoim ogrodzeniem, co pomoże zmniejszyć ilość dźwięku, który podróżuje przez ogrodzenie.

Decydując się na zastosowanie rozwiązania dźwiękochłonnego, można zdecydować się na barierę szczelną. Tego typu bariera jest najlepsza, jeśli jest na tyle duża, aby pokryć cały obwód osłanianej powierzchni. Jeśli nie jesteś pewien, czego użyć do tego celu, konsultanci akustyczni mogą polecić odpowiednie materiały do tego celu.

Najważniejszą częścią wygłuszania ogrodzenia jest wybór odpowiedniego materiału. Należy również rozważyć budowę i wielkość bariery. Krótszy płot nie wykona wielkiej pracy przy odbijaniu dźwięku, więc powinieneś spróbować zbudować swój płot tak wysoki, jak to możliwe.

Najlepszym sposobem na zmierzenie skuteczności danego materiału dźwiękochłonnego jest zainstalowanie darmowej aplikacji, która pomoże Ci zmierzyć ilość decybeli, jakie pochłania Twoje ogrodzenie. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że więcej absorpcji jest lepsze niż mniej.

Spełnienie rygorystycznych standardów wydajności autostrady

Uzyskanie najwyższej klasy ogrodzenia akustycznego lub pachołka, który odstraszy niechcianych przechodniów, nie jest nauką o rakietach, jeśli używasz odpowiedniego rodzaju drewna do danego zastosowania. JCW Fencing oferuje pełną gamę rozwiązań dostosowanych do Twoich potrzeb. Wszystkie ich produkty objęte są 20-letnią gwarancją i dedykowanym serwisem instalacyjnym. Z przyjemnością omówią również Państwa wymagania w sposób bardziej szczegółowy. Tak więc, jeśli szukasz efektywnego kosztowo, ale stylowego rozwiązania dla ruchliwej drogi lub autostrady, trafiłeś we właściwe miejsce. Z pełną gamą barier akustycznych od najmniejszych do największych, JCW Fencing ma odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Najlepsze jest to, że wszystkie nasze produkty są przetestowane i sprawdzone, zapewniając jakość i bezproblemową instalację. Przy następnym projekcie akustycznym możesz liczyć na nas, że wykonamy pracę na czas i w ramach budżetu.

Dane adresowe:

AKTE www.ogrodzenia-platikowe.pl – ogrodzenia akustyczne – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Scroll Up