Oferta ogrodzeń jest bardzo szeroka. Dotyczy to zwłaszcza ogrodzeń z plastiku. Można nabyć następujące rodzaje ogrodzeń plastikowych:

Sztachety

Sztachety na ogrodzenia z PCV można nabyć w wielu wzorach, zarówno prostych jak i bardziej fantazyjnych. Długość dostępnych sztachet waha się między 80 a 120cm. Sztachety dostępne są w kilku systemach ogrodzeniowych oraz w kliku wersjach kolorystycznych. Sztachety nadają się zarówno na ogrodzenia jak i także balustrady

Deski PCV

Deski PCV wytwarzane są z pełnego plastiku przez co bardzo przypominają naturalne deski drewniane. Przy czym deski z plastiku są o wiele bardziej wytrzymałe od naturalnych. Deski PCV można wykonać na dowolną długość według złożonego zamówienia. Ponadto deski plastikowe znajdują zastosowanie nie tylko na ogrodzenia ale także np. na balustrady tarasów czy balkonów, meble ogrodowe tj. ławki, stoły czy krzesła.

Przęsła ogrodzeniowe

W ofercie znajdują się także gotowe ogrodzenia, które wystarczy zamontować. System ogrodzeń zawiera gotowe przęsła ogrodzeniowe wykonane ze sztachet lub paneli, słupki ogrodzeniowe, bramy, furtki oraz wiele innych elementów niezbędnych do prawidłowego zamontowania ogrodzenia.

Ogrodzenia farmerskie

Ogrodzenia plastikowe posiadają także zastosowanie jako ogrodzenia farmerskie. Takie ogrodzenia są szczególnie polecane na ogrodzenia dla koni. Ogrodzenia z plastiku nadają się na ogrodzenia dla zwierząt gdyż nie szkodzą im. Brak szkodliwego wpływu takich ogrodzeń na zwierzęta oraz ludzi potwierdza atest PZH.

Tralki oraz poręcze

Tralki oraz poręcze plastikowe doskonale sprawdzają się na balustrady tarasów, balkonów czy też schodów. W sprzedaży dostępne są różne wzory oraz kolory tralek aby można było dopasować balustradę do stylu architektonicznego budynku.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *